Jak Zamknąć Konto W T-mobile Usługi Bankowe

O T-Mobile Banku

T-mobile Usługi Bankowe to owoc współpracy pomiędzy operatorem marki komórkowej T-mobile a Alior Bankiem. Powstał na barkach popularnego jakiś czas temu Alior Sync. Jego główną zaletą była do tej pory zupełna darmowość bez żadnych haczyków (włączając w to wypłaty ze wszystkich bankomatów). Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Na początku kwietnia 2015 roku bank poinformował swoich klientów o zmianie w regulaminie. Teraz aby utrzymać darmowe przywileje trzeba będzie wydać kartą co najmniej 200 zł miesięcznie. W przeciwnym razie bank naliczy opłatę za prowadzenie konta w wysokości 6 zł.

Likwidacja Rachunku w T-Mobile

Umowa z T-mobile zawierana jest na czas nieokreślony. Chcąch zlikwidować rachunek w banku w potocznie zwanym T-Mobile Sync obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia. Rachunek możemy wypowiedzięc na kilka sposóbów: poprzez Contact Center, Wirtualny Oddział, Bankowość Internetową, korespondencyjnie albo porzez osobistą wizytę w oddziale T-Mobile Usługi Bankowe lub sklepie T-mobile.
Należy pamiętąć, że wypowiadając umowę rachunku trzeba uregulować wszystie zobowiązania wobec banku oraz wskazać co bank ma zrobić ze środkami, które pozostały nam na koncie.

Opłaty

Tabela Opłat i Prowizji nie przewiduje opłat za zamknięcie rachunku

Dokumenty

Dodawanie komentarzy wyłączone.

TUTAJ AKTUALNA INSTRUKCJA

Jak zamknąć konto w T-Mobile Usługi Bankowe >>

Zostaw Komentarz