Jak Zamknąć Konto w Getin Banku

O banku

Getin Bank to detaliczny filar grupy Getin Noble Bank. Posiada ponad 500 oddziałów. Korzeniami sięga początków lat 90 a pod obecną nazwą funkcjonuje od 2004 roku. Getin prowadzi obecnie ok 350 tysięcy rachunków.

 

Likwidacja Konta w Getin Bank

Wypowiedzenie umowy prowadzenia rachunku w Getin Banku należy złożyć na piśmie w formie pisemnej. Uwaga! Należy pamiętać, że podpis widniejący na dyspozycji zamknięcia rachunku musi zgadać się ze wzorem  podpisu złożonym przy zakładaniu rachunku. Okres wypowiedzenia wynosi 30 dni.

Przed rozwiązaniem umowy z Getinem należy pamiętać o:

– przelaniu pozostałych pieniędzy na rachunek w innym banku

– uregulowaniu ewentualnych należności wobec banku (kredyty, debety itp.)

– likwidują rachunek likwidujemy również powiązane z nim produkty (m.in. karty kredytowe, lokaty, rachunki inwestycyjne.

Opłaty

Tabela opłat i prowizji nie przewiduje opłaty za złożenie wypowiedzenia.

Dokumenty

(z bloga Rafała Kozłowskiego)

Historie

.

Dodawanie komentarzy wyłączone.

TUTAJ AKTUALNA INSTRUKCJA

Jak zamknąć konto w Getin Banku >>

2 komentarzy do “Jak Zamknąć Konto w Getin Banku”

  1. Witam serdecznie,
    wiem, ze to portal z getin banku dotyczacy kredytu samochodowego, ale mieszkam za granica i dzwonie juz od dwoch na ingolinie tego banku i dodzwonic sie nie potrafie…ogolnie rzec biorac prosze o informacje, czy jest mozliwosc zamkniecia konta getin bank onlina badz przez infolinie??? Nie mam mozliwosci pojechania do Polski i zrobienia tego osobiscie w banku…owszem moge powolac sie na znajomego,ale musze miec pelnomoctnictwo notarialne, ktore niestety kosztuje 156£, wiec ta opcje nie biore pod uwage..

    Prosze o jakakolwiek informacje
    Pozdrawiam
    Izabella

  2. Oświadczenie,które zamieściłeś mądralo dotyczy odstąpienia od bankowości telefonicznej i internetowej i nie ma nic wspólnego z zamknięciem konta. Doradca z Ciebie przedni buhahaha

Zostaw Komentarz