Jak Zamknąć Konto Alior Sync

O banku

Alior Sync to jeden z najnowszych polskich banków. Jest internetową częścią Alior Banku. Uruchomiony został w czerwcu 2012. Jest to bank działający wyłącznie online. Na tle konkurencji wyróżnia się funkcja cash-back przy zakupach internetowych, darmowymi bankomatami wszystkich sieci oraz 10-cioma darmowymi przelewami błyskawicznymi.
Uwaga: W rezultacie współpracy pomiędzy Alior Bankiem a T-mobile bank Alior Sync zamienił się w T-Mobile Konto. Więcej szczegółów znajdziecie Państow we wpisie dedykowanym zamknięciu rachunku w T-Mobile Konto.

 

Likwidacja Konta Alior Sync

Umowa o prowadzenie rachunku Alior Sync zawarta jest na czas nieokreślony. Oznacza to, że możemy ją zerwać w dowolnym momencie. Regulamin banku przewiduje 30 dniowy okres wypowiedzenia. Wypowiedzenie możemy złożyć w następujący sposób: poprzez Contact Center (infolinia), Wirtualny oddział, Bankowość Internetową bądź wysyłając pisemne wypowiedzenie na adres Banku.

Składając wypowiedzenie zobowiązani jesteśmy do wskazania w jaki sposób bank ma rozdysponować nasze środki. Pamiętaj! Wypowiadając umowę o prowadzenie rachunku wypowiadasz również umowę o kartę kredytową oraz o limit odnawialny (jeżeli je miałeś).  W ciągu 30-sto dniowego okresu wypowiedzenia jesteśmy również zobowiązani do spłaty całości zadłużenia wraz z odsetkami.

Opłaty

Tabela opłat i prowizji nie przewiduje opłat za zamknięcie rachunku w banku Alior Sync

Dokumenty

Historie

O Alior Sync zrobiło się głośno gdy okazało się, że sprytniejsi klienci zaczęli generować duże obroty poprzez zawieranie fikcyjnych transakcji. Robiąc fikcyjne zakupy o wartości 25 tysięcy złotych można było dostać w ramach usługi cash back aż 1250 złotych ! W przypadku podejrzenia oszustwa Alior Sync kieruje sprawy do prokuratury !  ()

Dodawanie komentarzy wyłączone.

TUTAJ AKTUALNA INSTRUKCJA

Jak zamknąć konto w T-Mobile Usługi Bankowe >>

5 komentarzy do “Jak Zamknąć Konto Alior Sync”

  1. A jeśli nie chcę by bank przelał pozostałe w chwili zamknięcia konta środki na rachunku, tylko wypłacił to gdzie to zostanie zrobione skoro Alior Sync jest bankiem internetowym i nie ma oddziałów?

  2. Dorecza Ci do domu, przyjedzie bankier z waliza :-)

  3. Wypłać sobie wszystkie środki z bankomatu i po problemie 😉

  4. @kasjer on Styczeń 31st, 2014 at 12:09 am

    “Wypłać sobie wszystkie środki z bankomatu i po problemie ;)”

    A jak na koncie pozostały grosze, to niby jak wypłacić je z bankomatu?

  5. to trzeba było myśleć o tym przed założeniem konta w totalnie internetowym banku

Zostaw Komentarz